R6S

Bootcamp před MČR

4. 11. 2019

Posted in Bootcamp, R6S

Naše R6S sekce má týden, aby doladila své taktiky a nedokonalosti na nadcházející Mistrovství České republiky v počítačových hrách. Kluci u nás strávili celý víkend, během kterého odehráli spoustu scrimů a rankedů, takže potrénovali jak taktiky tak aim. Bohužel se osobně nedostavil shampi kvůli rodinným důvodům, ovšem nic mu nezabránilo věnovat celou sobotu týmu a scrimovat s nimi z domu.

Máme také nového trenéra. Jmenuje se Shift a v blízké době vám ho lépe představíme.

Kluci si pro vás sami připravili pár vět o tomto bootcampu.

PlayBack

Bootcamp v Lan Party Hotelu byl úžasný i přesto, že tam s námi nemohl být shampi, ani náš nový trenér Shift, který se připojil do našeho týmu nedávno. Shift odvádí svoji práci na jedničku a hodně nám pomáhá a pořádně připravuje na MČR. Trénink byl více než dobrý, rozhodně si jdeme si pro titul Mistra České republiky v počítačových hrách.

LeveL

Není nic lepšího než sedět s klukama v jedné místnosti a společně pracovat na zlepšení. Na bootcampu jsme vyšperkovali veškeré maličkosti a tím pádem zlepšili náš gameplay. Navíc si myslím, že když se tým schází nejen na teamspeaku ale i IRL tak to přidá pohodu, která je v týmu nejdůležitější!
Za týden se odehraje MČR v Brně a my jsme připraveni! Sledujte stream, fanděte!

Luky

Mčr je pro nás nejdůležitější Lan akce, která zatím proběhla a proto se na ní připravujeme z plných sil. Pořídili jsme si trenéra, který nám velice pomáhá a ke všemu jsme měli možnost společně trénovat na Bootcampu v Lan Party Hotelu. Jedna z důležitějších příprav na Lan akci je utužit vztahy v kolektivu a proto byl tento na bootcamp tak důležitý. Mimo to jsme si naprosto užili hraní na skvělých počítačích v útulném prostředí.

Mengo

Po neúspěchu na MSR, jsme si řekli , že teď nic nepodceníme a pečlivě se připravujeme. Dost nám pomohl bootcamp a náš nový trenér. Dovolím si říct, že v Brně nás už nikdo nezastaví.

shampi

Bohužel jsem se z rodinných důvodů nemohl bootcampu zúčastnit, ale i přes to jsme celou sobotu věnovali přípravě na MČR, na kterém si půjdeme pro první příčku .

KofolaK

Pokud přijedete na Lan Party Hotel, tohoto borce určitě potkáte. Je potřeba přidělat prkýnko od záchodu? Je tu KofolaK. Je potřeba něco vyfotit? Je tu KofolaK. Je potřeba aktualizovat všechny hry, programy nebo něco nefunguje na PC? Je tu KofolaK. Náš všestraný Údržbář/Administrator/Grafik/Fotograf/Hráč KofolaK vydržel v herní místnosti rekordních 58 hodin. Dokážete ho troufnout? Přijeďte se o to pokusit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *