Co děláme? Kdo jsme?

20. 3. 2019

Posted in Informace

Dovolte mi představit službu, jenž nese název Lan Party Hotel. Co si pod tím máte představit? Jsme hotel, který disponuje plně vybavenou interaktivní místností s pěti herními počítači a PlayStation 4.

Naše služba zahrnuje také ubytování. Po celou dobu vašeho pobytu máte k dispozici plně vybavený apartmán. Nachází se zde postel pro každého člena skupiny, televize, kuchyňka, balkón a vlastní sociální zařízení.

Celý Lan Party Hotel je součástí Vily Vyšehrad, která se nachází v Luhačovicích. Toto krásné lázeňské město můžete navštívit během pauzy mezi hraním. Ochutnávka minerálních pramenů je další z variant odpočinku na vaší dovolené.

Myšlenka celého projektu je usnadnit hostům možnost vidět se se svými přáteli a zahrát si spolu počítačové hry. Zároveň je vše zařízeno tak, aby nikdo nemusel převážet své herní sestavy a nebo řešil problémy se síťovým připojením.

Lan Party Hotel je nejjednodušší a nejefektivnější volba pro uspořádání bootcampu esportového týmu. Díky naší vybavenosti a možnostem mají organizace všechno doslova na dlani.

Postupem času chceme vytvořit vlastní esportovou organizaci nesoucí název Lan Party Hotel a nabídnout tak hráčům skvělé prostření a profesionální přístup.

Kdo s nápadem přišel?

Na vzniku Lan Party Hotelu se podíleli například Tomáš Pavelka, Fabián Parisi, Eliška Vaňková, David Chromčák nebo Adam Buberník. Každá ze zmíněných osob dělá nebo udělal pro tento projekt spoustu práce a bez nich by nikdy Lan Party Hotel nevznikl.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *