Let’s go LPH

7. 11. 2020

Posted in Informace

Poslední dobou v mé hlavě zní Let’s go LPH. Postupně se podle mě LPH stává jakýmsi příběhem a cestou. Motivace a přesvědčení je čím dál více intenzivnější, už to nejsem pouze já, kdo věří … Vznikají nové spolupráce s různými partnery a lidmi. Posouváme se stále blíže k počáteční myšlence, kdy tvoříme celý zážitkový objekt pro 10 lidí. Dáváme cihlu k cihle a děláme tak pevné základy Lan Party Hotelu. Stále více roste zájem o zážitek u nás. To nám dodává sílu a motivaci k rozvoji. Od roku 2017, kdy jsme poprvé otevřeli, se toho změnilo opravdu hodně.

Mezi hlavní inovace patří nové židle od značky Diablo Chairs. Díky nim se velmi zvýšil komfort naší služby a zároveň se spojil celý vzhled místnosti. Dále proběhlo připevnění monitorů na zeď, každý si tak může nastavit vyhovující polohu a tím vznikne ještě více prostoru na stole. Jelikož si zakládáme na designu, dali jsme na rady našich facebookových fanoušků a udělali čistou a precizní kabeláž. To vše doplnil zátěžový koberec. Udržování čistoty je najednou jednodušší a ušetří nám mnoho práce. Už totiž nemusíme vytahovat brambůrky a arašídy ručně, ale dají se pohodlně vysát. Poslední upgrade tvoří kamera Logitech C930e a mikrofon HyperX QuadCast. Sdílení Vašeho zážitku z pobytu tak bude mít patřičnou kvalitu!

Abychom na vlastní kůži vyzkoušeli všechny vychytávky a hlavně mohli udělat osobní recenzi na naše nové židle, proběhla streamovaná lanka našeho personálu. Víkend plný her, zábavy a přátel. Měli jsme to all inclusive: LoLko, Csko, pizza, pivo, RedBull, smích, pláč, vítězství i prohra. Pro zpestření byla vyhlášena soutěž. Každý, kdo nás vyzval a porazil v League of Legends 5v5, dostal poukaz se slevou 15% na pobyt v LPH. Naše osobní výkony (až na singeda) nebyly nic moc. Ovšem síla Lan Party Hotelu působila a týmový duch vstoupil mezi nás. Nakonec nás dokázal porazit pouze jeden ze čtyř soupeřů. I tak děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na další turnaje!

GG WP!

Recenze: Diablo X-Gamer 2
Začneme vzhledem a zpracováním židle. Tento model se vyrábí v pěti barvách, takže si vybere každý. Má hezké decentní detaily. Sedák je z prodyšné látky, díky čemuž se nepotí fajca a je hezky měkký a pohodlný. Při dlouhém sezení nebolí žádná část těla. Opěrka je připevněna v univerzální pozici. Ačkoliv se to může zdát jako nevýhoda, po častém užívání jsem došel k závěru, že jinou polohu stejně nezvolíte. Opěrky na ruce jsou také nepohyblivé. Židle je bytelná a poměr cena/výkon je rozhodně wurf.

Diablo X-Gamer 2

Nově máte možnost prohlédnout si celou naši herní místnost z pohodlí Vašeho domova a udělat si tak reálnou představu o tom, jak to u nás vypadá.

virtuální prohlídka

Společně můžeme zavzpomínat, jak celý projekt vypadal na začátku.

2017

A co dodat na konec? Židle vám pravidelně zahříváme a děláme časté testování jejich kvality. Posíláme sílu všem v téhle zvláštní době a velmi se těšíme na další setkání!

S pozdravem LPH tým.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *