Turnaj

Ostrava září poslední den v listopadu.

2. 12. 2019

Posted in R6S, Turnaj

Radost, smutek, štěstí, zklamání, překvapení aka pocitový mišmaš plný krásy. Takto nějak bych hodnotil VŠB – TUO R6S turnaj.

Na začátek řeknu hlavně jedno, DĚKUJEME DARWY! Je hezké, jak dokáží studenti udělat nejlepší offline akci tohoto roku, kde všechno šlape.

Konečně bylo o hráče postaráno, jak bych si představoval. Všude byly vidět radostné úsměvy, vládla pozitivní atmosféra plná napětí. Každý si chtěl odvézt trofej vítězů domů, ovšem nejprve se muselo zjistit, kdo toho bude hoden.

Turnaje se zúčastnily celkem čtyři týmy a to Lan Party Hotel, Fadee Gaming, Cyber Gaming a JRC Dark Tigers. První dva zmiňované celky dostaly invite, další musely projít skrze kvalifikaci.

Během dne se odehrály 4 BO3 zápasy. Dle očekávání a předpokladů porazilo Fadee 2:0 Cyber a LPH 2:0 DTG. Boj o třetí místo vyhrál Cyber Gaming v poměru 2:0 nad JRC Dark Tigers.

Následovalo finále.

Prostoru na přípravu nebylo mnoho. Dva týdny před turnajem odešel LeveL právě do konkurenčního Fadee. V týmu tak proběhly dvě změny. Přibyl idol československých žen neboli Kapec a PlayBacka nahradil multifunkční smetii. Naše sestava se nyní zdála ještě více najetá, než kdy doposud byla.

Následoval nejlepší zápas v historii československého Rainbow Six Siege! Epické a slovy nepopsatelné drama.

Než budete pokračovat dále, podívejte se na sestřih nejlepších momentů ze zápasu a celé akce.

Co na to říct, rozhodovaly sekundy a i tentokrát se podařilo hráčům z Fadee Gaming obhájit první místo.

Gratulujeme vítězům a doufáme, že se jim podaří dostat do Challenger League!

Pro tento rok máme dobojováno. Celý Lan Party Hotel děkuje všem lidem za podporu. Jak už na streamu, tak přímo na místě. Organizátorům této akce a to hlavně Dominik “Darwy” Kot. Komentátorům Pavel “professionalpenguin” Kristián Jr. a Michal “Mishek” Kabele.

Bylo to krásné zakončení roku 2019. Rainbow Six Siege na československé scéně vzkvétá a my se těšíme, co nás v budoucnu čeká!

Fotografie z akce naleznete zde: https://www.zonerama.com/prej
na fotografie se vztahují autorská práva

Adam Buberník

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *