MČR

Lanka v garáži je lepší než MČR?

11. 11. 2019

Posted in Informace, MČR

Totální výsměch celé R6S komunitě.

Tento článek neslouží jako výmluva, že jsme skončili na 2. místě. Fadee vyhráli a potvrdili tak, že jsou stále nejlepší cz/sk tým na scéně. (ovšem už jim teče do bot :D)

MČR v R6S byla jen komedie a PLAYzone u nás hodně klesl. Arogantní egoistická adminka, která nám nadávala do debilů a úplně srala na každou věc co jsme během turnaje potřebovali.

Hráli jsme uprostřed areálu hned vedle stánků, kde neustále řvali moderátoři promo akcí do mikrofonu tak hlasitě, že nebylo slyšet vlastního slova, natož slyšet například kroky nepřítele nebo aspoň své spoluhráče na TeamSpeaku.

Židle byly stejné jako měli diváci. Na 15 minut to je v pohodě, ale když máte odehrát například BO5 sérii trvající 4 hodiny, tak z toho fakt bolí prdel.

Ve smlouvě bylo napsáno: Každý tým bude mít připraveno zázemí, kde mohou hráči nerušeně odpočívat a bezpečně skladovat své osobní věci a oblečení. Jaká byla realita? Věci si dejte pod stůl, žádné takové místo pro vás není.

Při jakékoliv pauze přibíhaly k našim počítačům děti, že si chtějí zahrát Fortnite.

Prostor nebyl nijak ohraničený, takže jeden z diváků v průběhu zápasu přišel, vypnul jednomu z hráčů počítač a začal utíkat.

Nikde žádný nápis, že se právě tady hraje MČR v R6S.

Pohár pro vítěze byl pohozený mezi věcmi hráčů pod stolem. Žádný podstavec nebo cokoliv…

Největší problém celé akce, stream.
Na začátku nám bylo řečeno, že bude vše streamované. To dává taky smysl ne? Nejlepší týmy cz/sk si to rozdávají mezi sebou na lan akci, ovšem byl to jen bait. Samotné MČR dalo hned při prvním zápasu příspevek na FB, že mají všichni dorazit na stream a ono hovno. Nikomu ani nedošlo, že žádný komentář není zařízený. Kdybych se nezeptal naší skvělé adminky, kde je sakra ten stream, tak by ani nepřepsali daný FB příspěvek, že stream není…

Prostě nikoho jsme nezajímali a všichni na nás srali. Po odehrání prvního zápasu nám sdělili, že stream bude až na finále v neděli… Sakra doprdele, největší akce roku a vy neumíte zařídit vůbec nic?

V neděli přišlo finále. Týmy Lan Party Hotel a Fadee Gaming si spolu zahrají BO5 sérii o titul.

Jakmile jsme dorazili natěšení na finále, čekala nás zdrcující zpráva a to že žádný stream nebude. Na můj dotaz, proč není stream, mi adminka odpověděla následovně. Nikdo neříkal, že to bude streamované a neotravujte mě. Mám moc starostí s PUBG a všichni řeší jenom to. R6S nikoho nezajímá. Na místě jsme všichni vymýšleli, jak by se mohlo zařídit aspoň improvizační vysílání na punk.

Nic, všechno nám zamítli.
Víte co, nejvíc mě mrzelo právě to, že nikdo nemohl vidět tento neskutečně najetý zápas, který nakonec Fadee Gaming vyhráli v pátém kole.

Nikdo neviděl jak si dal LeveL nádherný ACE, jak Assassín zahrál všechny těžké situace na jedničku, Mengův clutch 1v3, Yannnnngoovy sniperské dovednosti, Lukyho božské reakce, to, že HanzT neumíral jako první nebo PlayBackovu chladnou hlavu.

Ten zápas měl úplně všechno a je smutné, že to nikdo neviděl.

Mysleli jsme, že Y-Games bylo docela bad, ale tohle bylo mnohem horší.

Pevně doufáme, že takový přístup a chování organizátorů nikdy nikdo nebude muset zažít.

Velké díky patří všem zúčastněným týmům, Darwymu za snahu zařídit stream a ProfessionalPenguinovi za to, že udělal důstojné vyhlášení celé akce!

Další děkujeme patří všem týmům, kteří se turnaje zúčastnili. I přes všechny tyto podmínky zůstali kluci pozitivně naladění a dokázali se hrou bavit. Což je to nejlepší, co může být.

Zároveň vám sepíšeme všechny výsledky a dodáme fotodokumentaci všech hráčů, kteří se MČR účastnili.
My totiž nesereme na R6S scénu jako PLAYzone na MČR.

Adam Buberník

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *